Teknik Detay

Avantajları

Cam Seçenekleri

Renk Seçenekleri

Galeri

Teknik Film

Oval hatlara sahip formu ile profil genişliği 70 mm olan profiller 5 odacıklı yapıya sahiptir. İç, dış ve isteğe bağlı kullanılabilen orta contalı Safir serisi,çift kanat çift açılım özelliğiyle, geniş pencere ve kapı açıklıkları için en iyi çözümdür.

 

Bu özellikleri ile her türlü iklim koşulunda yüksek izolasyon sağlar. Beyaz profil TPE gri conta, lamine profil lamine rengine uygun olarak TPE siyah veya gri contalıdır.Cam çıtaları düz yada dekoratif görünümde olup tek tıranklıdır.Çıta contaları beyaz profilde kendinden PCE gri conta, lamine profillerde lamine rengine uygun olarak kendinden PCE gri veya PCE siyah contalıdır.Kullanılacak cam kalınlığı 4 mm ,20mm, 24mm, ve 30 mm'dir.Ayrıca isteğe bağlı 10 mm, 26mm, 36mm, 39 mm, 44mm cam kullanımına olanak sağlar.İçe ve dışa açılan eşikli eşiksiz kapı uygulamaları kendinden damlalıklık kanat profili ve gerek kapı gerekse pencerelerde kaynaksız yekpare kemer seçeneği ile benzerlerinden kolaylıkla ayrılır.

 

Özel olarak tasarlanmış PVC ve Alüminyum sineklik seçenekleri uygulanabilir.

70 mm lik 5 odacıklı yuvarlak ve estetik bir tasarıma sahip, kurşunsuz bir yapıya sahiptir.

Safir 70mm

 

Safir Serisindeki tüm profiller, Avrupa standartlarında, çevreye zarar vermeyen, geri dönüşümlü çevre dostu KALSİYUM-ÇİNKO stabilizan içermektedir. Profil hammaddesi, UV ışınlarına daha uzun süreli dayanıklılık sağlar.

 

Copyright 2000- 2019