Teknik Detay

Avantajları

Cam Seçenekleri

Renk Seçenekleri

Galeri

Teknik Film

• ISO 9001-2000 Kalite Güvence Belgelidir.

 

• Tüm contalar EN 12356’ ya uygundur. Derz yalıtımı, içten ve dıştan iki conta ile sağlanmıştır.

 

• Sistemde kullanılacak donanımlar (ispanyolet vb.) Alman Plastik Pencereciler Kalite Birliği’ nin standartlarına uygunluğunu gösteren RAL Belgesi ve 50 kalite güvence sistemine sahiptir.

 

• ispanyolet pimlerinin kilitleme mesafesi, profil eksenine daha çok yaklaşarak kilitleme emniyetini arttırmak amacıyla 13 mm. tasarlanmıştır.

 

• Donanım sistemi içerisinde, yüksek emniyet gerektiren doğramalarda kullanım için güvenlikli çift açılım seçenekleri bulunmaktadır.

 

• Menteşeler, şekil bağlı ve yarık pimlidir. Kanat-menteşe bağlantısı, özel plastik vidası ile kapılarda 4, kanatlarda 2 vida ile yapılacak, kasa bağlantısı 3 vida ile sağlanmıştır. Kanat vidaları, dış duvar dahil üç perdeden geçmektedir. Bağlantı vidaları dışarıdan görünmemektedir.

 

İç mekanlar ile dış mekanı birbirine bağlayan, iç mekan ile dış mekan arasında geniş ve ferah bir görünüm sağlayan, Hebeshiebe Sürme Sistemleri sayesinde hem ısı yalıtımı sağlamış hemde geniş yüzeyli pencee elemanları ile şeffaf bir görünüm sağlayacaksınız.

Tek parça 6,5m ye kaddar geniş alablar oluşturur.

 

Her biri bölümğn mşkta, büyüklük ve işlevini söz konusu mekanın olanaklarına uygun bir şekilde kendiniz belirleyebilirsiniz.

iki, üç, ya da dört parçadan, sabit ve hareketli parçalardan oluşan kombinasyon. Beyaz ve farklı dekoratif kaplama renklerine sahiptir.

 

Hebeshiebe Geniş Açılı Sürme Sistemi

 

İç mekanları geniş açıklıklar ile dış mekanla bağlayan ve iç mekanlara genişlik ve ferah bir görünüm getiren Hebeschiebe Sürme Sistemleri sayesinde Balkon Teras gibi geniş açılım noktalarında hem üstün ses ve ısı yalıtımı sağlamış olacak hem de bu alanları geniş yüzeyli pencere elemanları ile şeffaf olarak kapatmış olmanın görsel avantajını yaşayacaksınız.

Mimari projelerde ve nitelikli konutlarda gün geçtikçe artan geniş dışa açılım noktaları için en iyi Çözüm olan Hebeschiebe sistemleri Türkiyede Winsa Grubunun güvencesiyle piyasaya sunulmaktadır..

 

Copyright 2000- 2019