Teknik Detay

Avantajları

Cam Seçenekleri

Renk Seçenekleri

Galeri

Teknik Film

• ISO 9001-2000 Kalite Güvence Belgelidir. ‘Tüm contalar EN 12356’ ya uygundur. Derz yalıtımı, içten ve dıştan iki conta ile sağlanmıştır.

 

• Sistemde kullanılacak donanımlar (ispanyolet vb.) Alman Plastik Pencereciler Kalite Birliği’ nin standartlarına uygunluğunu gösteren RAL Belgesi ve 50 kalite güvence sistemine sahiptir.

 

• ispanyolet pimlerinin kilitleme mesafesi, profil eksenine daha çok yaklaşarak kilitleme emniyetini arttırmak amacıyla 13 mm. tasarlanmıştır.

 

• Donanım sistemi içerisinde, yüksek emniyet gerektiren doğramalarda kullanım için güvenlikli çift açılım seçenekleri bulunmaktadır.

 

• Menteşeler, şekil bağlı ve yarık pimlidir. Kanat-menteşe bağlantısı, özel plastik vidası ile kapılarda 4, kanatlarda 2 vida ile yapılacak, kasa bağlantısı 3 vida ile sağlanmıştır. Kanat vidaları, dış duvar dahil üç perdeden geçmektedir. Bağlantı vidaları dışarıdan görünmemektedir.

 

70 mm lik 5 odacıklı yuvarlak ve estetik bir tasarıma sahip, kurşunsuz bir yapıya sahiptir.

Carina 60 mm

 

Carina Serisindeki tüm profiller, Avrupa standartlarında, çevreye zarar vermeyen, geri dönüşümlü çevre dostu KALSİYUM – ÇİNKO stabilizan içermektedir. Profil hammaddesi, UV ışınlarına daha uzun süreli dayanıklılık sağlar.

Copyright 2000- 2019